Dobri nastupi naših takmičara ovog vikenda. U nedelju je u Sarajevu održano prvenstvo BiH u polumaratonu gdje je naša takmičarka Lucija Kimani osvojila titulu prvaka BiH, dok je Jelena Kosić zauzela 3 mjesto. Na polumaratonu je učestvovala i naša takmičarka Dragana Roljić.

U subotu su naši takmičari mlađih uzrasnih kategorija imali odlične nastupe na ”14. međunarodni atletski miting Memorijal Bože Gagro” u Čitluku gdje se takmičilo preko 400 djece iz 21 atletkog kluba. Najuspješnija je bila Nika Popić koja je pobijedila u trci na 400m u kategoriji pionirki. Zlatnu medalju je osvojila i štafeta pionirki u sastavu: Sara Vukić, Jovana Zebić, Anđela Bajić i Nika Popić. Elena Miljatović je osvojila dvije bronzane medalje u trkama na 60m i 300m u kategoriji cicibanki. Takođe bronzane medalje su osvojili: Sara Vukić u skoku u dalj (kategorija pionirki), Anđela Bajić u bacanju kugle i Kristijan Roljić u trci na 1000m. Na takmičenju je učestvovala i naša takmičarka Marija Mršić u trci na 600m kod djevojčica.

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima.