Nakon osvojenih titula prvaka sveukupnih pobjednika ekipnog krosa RS, kod žena i muškaraca, danas smo isti uspjeh ponovili na prvenstvu BiH. U Brčkom je održan ekipni kros BiH gdje je učestvovalo 14 klubova, a ekipe našeg kluba su ponovo zablistale. Plasmani ženskih ekipa po kategorijama: pionirke (Elena Miljatović, Nađa Đudurović, Maria Lukajić i Tea Vulić) 1. mjesto, djevojčice (Jovana Zebić, Lana Simić i Ivana Đerman) 2. mjesto, juniorke (Teodora Čubrilović, Marija Mršić, Slađana Tomaš i Irina Vržina) 1. mjesto, seniorke (Lucia Kimani, Aleksandra Roljić i Dragana Roljić) 1. mjesto. Plasmani muških ekipa: pioniri (Vanja Markuš, Marko Jotanović i Marko Šarenac) 3. mjesto, dječaci (Kristijan Roljić, Aleksa Đerman, Nikola Bunčić i Gavrilo Majstorović) 1. mjesto, juniori (Oleg Galić, Nikola Kutić, Miloš Radić i Đorđe Ćibić) 1. mjesto.

Čestitamo našim ekipama na ostvarenim rezultatima.