Danas su uspješni bili i naši mlađi članovi iz naše škole atletike AK Banja Luka. Na krosu održanom u Novom Gradu, uz dobru organizaciju domaćina AK Sloboda, dobili su priliku da uz naše iskusnije takmičare pokažu svoje mogućnosti. Prva mjesta, odnosno zlatne medalje, osvojili su: Aleksandra Roljić (kapiten ekipe) u kategoriji 2001/02 godište, kao i Oleg Galić u istoj kategoriji, dok su pobjede u kategoriji 2005/06 godište ostvarili Marija Mršić kod djevojčica odnosno Kristijan Roljić u kategoriji dječaka. Srebrenu medalju osvojio je Žan Seferović u kategoriji 2005/06 godište, dok se bronzanom medaljom okitio Nikša Čubrilović u kategoriji 2007/08 godište. Na takmičenju su još za naš klub učestvovali: u kategoriji 2007/08 godište Dunja Tadić i Andrej Savić, u kategoriji 2005/06 godište Nika Popić, Katarina Gruban, Hristina Mrša, Slađana Tomaš, Nikola Sukara i Aleksa Kuduz, u kategoriji 2003/04 godište Ivana Mirković, Lora Matea Poletan, Una Radulović, Sofija Koščia, Lora Vadić i Katarina Međo.

Na kraju treba istaći, da je zaslugom svih takmičara, naš klub proglašen za najuspiješniji na krosu.

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim plasmanima.