Danas smo imali dosta aktivnosti. U prijepodnevnim časovima naši članovi su učestvovali na trkama u sklopu Banjalučke desetke. U glavnoj trci, u ženskoj konkurenciji, naša takmičarka Jelena Kosić je osvojila 1 mjesto, dok je kod muških Igor Mitrović zauzeo 3 mjesto. U dječijim trkam su učestvovali naši članovi iz škole atletike. Djeca su se odlično zabavila, a osvojeno je i nekoliko medalja.

Poslijepodne je na Gradskom stadionu održan 3. međunarodni miting "Trofej Banja Luka 2023 i Memorijalna trka Tijana Gligić Kosić na kojem su naši članovi ostvarili dobre rezultate. Borislav Dragoljević je ostvario pobjede na 100m i 400m. Dejan Grabovica je osvojio 4 mjesto na 400m. U trci cicibanki na 100m zlatnu medalju je osvojila Natalija Miljatović, a pored nje su još učestvovali: Sonja Srdić, Sara Gajić i Andrea Miluša.

U revijalnoj trci na 200m učestvovale su samo naše takmičarke: Teodora Kosić, Jelena Peričević, Korana Krivošija, Sonja Srdić, Mila Gačić i Milica Babić.

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima.

Tr_1.jpg

Tr_3.jpg

Tr_2.jpg

Tr_4.jpg

Park_3.jpg

Park_1.jpg

Park_4.jpg